Przeskocz do tekstu
Czy wiesz że... Pomnik w rynku był pierwotnie poświęcony ofiarom I Wś. Został wybudowany ze składek społecznych w 1926 roku.

Strony zaprzyjaźnione

  1. obrazek - Oficjalna strona Parafii Lewin Kłodzki. Informacje z życia parafii, zdjęcia i historia obiektów sakralnych i podległych parafii miejscowości.
  2. Ogród Japoński - Ogród japoński założony w Jarkowie przez pana Edwarda Majchra. Strona opisuje jeden z dwóch udostępnionych w Polsce do zwiedzania ogrodów japońskich.
  3. Kotlina Kłodzka - Nowo założona, interesująca prywatna strona miłośnika Kotliny Kłodzkiej - pana Aleksandra Kurczyka. Zdjęcia, legendy i ciekawe artykuły o wielu miejscowościach i zabytkach Ziemi Kłodzkiej.
  4. Polskie pocztówki - Nowa prywatna strona kolekcjonera Piotra Studzińskiego z interaktywną mapą Polski. Ciekawy zbiór współczesnych i starych widokówek z całego kraju.
  5. Nasza klasa - Zachęcam lewiniaków - zarówno tych miejscowych jak i zamiejscowych - do odwiedzenia tego serwisu. Szczególnie miło powitam w klasie A 1962-1970 swoich rówieśników i nauczycieli.
  6. Dolny Śląsk na fotografii - Strona miłośników Dolnego Śląska i jego historii. Bogata galeria zdjęć niemal wszystkich miejscowości regionu. Możesz obejrzeć zdjęcia i dokumenty zgromadzone przez użytkowników. Po zarejestrowaniu będziesz mógł również dodawać zdjęcia i artykuły.
  7. - Antykwariat internetowy BARTKO REHER. Duży wybór widokówek z całego świata. Przy antykwariacie działa forum kolekcjonerskie. Poznaj innych kolekcjonerów. Przedstaw się i zaprezentuj swoją kolekcję.
  8. Dawne Kłodzko. Miasto, jakiego nie znasz... - Miasto jakiego nie znasz - potężny zbiór fotografii starego Kłodzka. Naprawdę godne polecenia
Zaluguj
~